Archive for ‘Portfolio Category’ :

Sınava Doğru – Website

SINAVADOĞRU; Açıköğretim AÖF sınavlarına hazırlanmanızı kolaylaştırmak için geliştirilmiş, özgün ve çıkmış soruların ÜCRETSİZ ve sistematik bir şekilde sunulduğu ve bu soruların ilişkilendirildiği ünite özetleri ile daha etkileşimli bir öğrenme amaçlayan online sınav sistemidir.

28 September 2013

0

Biletix – Website

“Türkiye’nin eğlenceye giriş noktası” olarak 2000 yılından beri eğlence ve sanat tutkunları etkinliklerle buluşturan Biletix’in yeni arayüzü tamamlandı.

10 July 2014

0

Setur – Engelsiz Setur Projesi

SETUR’a ait turizm web sitesinden, görme engelli vatandaşlarımızın da “engelsiz” şekilde yararlanabilmeleri ve otel seçiminden, rezervasyon işlemini gerçekleştirme adımına kadar işlemlerini sorunsuz gerçekleştirmelerini sağlayacak olan Türkiye’nin ilk “erişebilirlik standartlarına uygun turizm sitesi”ni hayata geçirdik. Bir sosyal sorumluluk projesi olarak çalışmaya başladığımız bu proje, Google Chrome VOX ve Apple Voiceover gibi…

10 July 2014

0

Etifest – Emre Aydın

2013 yılı Etifest Festivali kapsamında Emre Aydın ile sahnede düet yapma şansı yakalamak isteyen üniversite öğrencilerinin, Emre Aydın şarkıları söyledikleri videolarını yükleyip oylatmalarına imkân sağlayan web sitesi tamamlandı.

22 July 2014

0

12