Archive for ‘Portfolio Tags’ :

Sınava Doğru – Website

SINAVADOĞRU; Açıköğretim AÖF sınavlarına hazırlanmanızı kolaylaştırmak için geliştirilmiş, özgün ve çıkmış soruların ÜCRETSİZ ve sistematik bir şekilde sunulduğu ve bu soruların ilişkilendirildiği ünite özetleri ile daha etkileşimli bir öğrenme amaçlayan online sınav sistemidir.

28 September 2013

0

Sınava Doğru – Mobil

Sınava Doğru online sınav sisteminin akıllı cihazlarda kullanılabilmesini sağlamak amacıyla hazırlanan iOS ve Android uygulamaları

10 July 2014

0

Xuxu Digital

Xuxu Digital, her geçen gün farklılaşan ve yenilenen dijital dünyanın ihtiyaç duyduğu özgün dijital pazarlama çözümlerini markalara sunarak dinamik, modern ve yenilikçi fikirleriyle 360 derece dijital iletişim hizmeti verir.

10 July 2014

0

Localtime – Website

Localtime 2002 yılında kurulmuş, tüm Türkiye ve KKTC’de yerel medya planlama ve satın-alma hizmeti veren, RİAK radyo ölçümünü ilk kez kullanan ve ilk kez yerel TV ölçümü yaptıran yerel medya sektörünün lider firmalarından biridir.

10 July 2014

0

Local Academy – Website

Local Academy, 2002 yılında kurulan Localtime yerel medya şirketinin 15 seneyi aşkın tecrübesi ve sektördeki “Güvenilir reklam ajansı” boşluğu nedeni ile ortaya çıkan ve işi yalnızca Google AdWords hesap yönetimi ve Google AdWords eğitimi olan 360 derece değil 365 gün dijital pazarlamayı benimsemiş bir reklam ajansıdır.

10 July 2014

0

Enyenieski – Website

enyenieski.com, ünlü tasarımcıların sınırlı sayıda satılan eşsiz parçalarına ve yeni sezonun en trend ürünlerine ev sahipliği yapıyor.

10 July 2014

0

12